Ring Of Fire e-fed

Ring Of Fire to kontynuacja PHW i TCW. E-fed z tradycjami

Ogłoszenie

Źle to widzę

#1 2012-01-18 18:30:21

Lipa

Administrator

Zarejestrowany: 2012-01-18
Posty: 31
Punktów :   

Speeche

To tu


" Sorry About Your Damn Luck "

Offline

 

#2 2012-01-18 20:37:02

 CM Punk

Administrator

status Co to do cholery jest !?
Posiadam
Call me!
Skąd: Chicago
Zarejestrowany: 2012-01-18
Posty: 12
Punktów :   
Ulubiony Wrestler : CM Punk
Wrestler w E-fedzie : CM Punk

Re: Speeche



J: Ciekawe kogo to niesie na ring?
B: Nie mam pojęcia ale zaraz się chyba przekonamy.
J: OMG! CM Punk came back !!!

<Punk wchodzi na ring z mikrofonem>


CM Punk: Lipa masz u mnie dług do spłacenia. Nie dość, że zawitałem do tej organizacji przez co skoczy ci oglądalność to Ty jeszcze wystawiasz mi walkę z moim Tag Team partnerem !? Coś tu jest nie tak. Jedyne czego chcę to sprać cię tak, żebyś nie był w stanie zapamiętać więcej niż złota rybka, której pamięć sięga 3 sekund. A Ty robisz taki numer ? Zresztą niepierwszy. Ponadto Kofi nie zawitał tutaj jeszcze. Więc skąd masz pewność, że przybędzie? Ale cóż widzę, że strach cię do tego nakłania. Jednak możesz być pewien, że ta walka cię nie minie.


http://desmond.imageshack.us/Himg706/scaled.php?server=706&filename=cmpunksygna1.png&res=medium

Offline

 

#3 2012-01-18 20:45:07

Lipa

Administrator

Zarejestrowany: 2012-01-18
Posty: 31
Punktów :   

Re: Speeche

Lipa w ringu :

- Punk, Punk , Punk jak wiesz to nie ja jestem GM. Tym Gm jest Raven więc to ja już nie ustalam walk. Sam go wybrałeś więc miej pretensję do niego. Ja ci chciałem dać fory i zaproponowałem Heyman'a, a ty go odrzuciłeś. Dziwny jesteś, wiesz czasami cię nie rozumiem, raz to, raz to. Zaproponowałeś mi Barbed Wire match podczas ostatniego odcinka i ja nie pozostawię tego od tak. Zbliża się jedno z ważniejszych PPV a więc Hardcore Night. To na tej gali się zmierzymy ! Jeśli oczywiścię się  zgodzisz. A przy okazji:
" Na titantronie pojawia się taka oto grafika -.- "

"Sorry About Your Damn Luck "


" Sorry About Your Damn Luck "

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fablesite.pun.pl www.sarmatian.pun.pl www.wlokniarzlesna.pun.pl www.naruto-gn.pun.pl www.angelking47.pun.pl