Ring Of Fire e-fed

Ring Of Fire to kontynuacja PHW i TCW. E-fed z tradycjami

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Źle to widzę

#1 2012-01-18 18:45:13

Lipa

Administrator

Zarejestrowany: 2012-01-18
Posty: 31
Punktów :   

PHW PPV : That's Your Damn Role

Zapraszam na najtrudniejsze PPV jakie w życiu pisałem, pora na galę która zawierać będzie najlepszy Wrestling! Pora na PHW PPV That's Your Damn Role !!
http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTXeUpfq4ysx8IZeAmgcP3ZupYcY7lKGBo6aKMMjW6r766aCbhpWA


JR : Witamy was na pierwszym PPV w nowej historii PHW. Oto twoja cholerna rola. Oto PHW That’s Your Damn Role !
JS : Czeka nas dzisiaj walka Goldberg vs Polish Dragon, nie dość że jest to walka o najważniejszy pas federacji, ale także ma podłoże prywatne, nawet mocno.
JR : Jeśli to prawda o ciąży żony Goldberga to Dragon przesadził, a jeśli nie to o co chodzi Goldbergowi ? Nie zapominajmy jeszcze o walce  I Quit czyli CM Punk vs Lipa . A propos oto Lipa !


L : Punk choć tu porozmawiamy sobie jeszcze przed naszą walką !
( Punk wchodzi do ringu )
CM : Jestem i zamieniam się w słuch.
L : A wię....
CM: Sorry zapomniałem, moja wina , moja wina , moja bardzo wielka  wina ! Mamy dzisiaj stoczyć walkę I Quit prawda ? No tak wszystko się zgadza, ale ja wymagam jeszcze czegoś ! Mianowicie walka będzie miała stypulację taką  :  GM position vs Hair ! Co ty na to ? Pomyśl jakbym przegrał znów bym założył maskę i byś mógł mi ją ściągnąć tak jak kiedyś Big Show.
L : Ok.  Zgadzam się ! Ale jeszcze jedno mam tutaj coś ( na rampę zostaje wprowadzony wielki zegar ). Widzisz, ten zegar  odlicza czas do twojego końca. Będzie to brutalne obiecuję, będę tak jak nigdy przedtem. Quote the Lipa…. Nevermore !
CM : Sorry about your damn role ! No co spodobało mi się.



JR : Krótko i konkretnie, szybko ustalili kolejną stypulacje. A teraz pora na walkę o pas PHW Poland championship !

PHW Poland championship : ˆ Big Cena vs Gold  Cobra

Wchodzi Na ring Mistrz polski Big Cena przybija piątki fanom wchodzi do ringu wybija butelkę wody i wypluwa ala Triple H.
Walka zaczyna się od tradycyjnego klinczu z którego lepiej wychodzi cobra,  wciska Cenę  w narożnik który otrzymuje kilka chopów , Złoty uznał że to starczy i wyrzucił przeciwnika z narożnika. Cobra kontynułuje dominacje odbija się od lin i mamy Big Boot i próba pinu 1.2 kick out . Czeka aż Cena wstanie i łapie go na chokeslam ale Big Cena go kopie w brzuch, odbija się od linek i mamy  Clothesline od Ceny 2 ,3,  cobra wstaje a  cena dorzuca stunner i próba pinu 1.2.2 counts.  Cena kłóci się z sędzią i mamy Schoolboy od Cobry 1.2 kick out ! Cobra odbija się od lin i próba dropkicka ale nie trafia, Cena to wykorzystuje i zapina STF ! Cobra szaleje z bólu ale dociera do lin, Cena musi przerwać. Po chwili sytuacja się zmienia diametralne  Cobra i Cena biegną  na siebie i Double Clothsline !  Cena i Cobra leżą  obolali na środku ringu, wstają , Cobra wykonuje high kick Cenie po czym odbija się od linek, biegnie ale nie Cena go przechwytuje w powerslam 1....2......2 counts ! Nie !  Cena jest już zmęczony i sygnalizuje RKO,  Cobra wstaje czyżby !  Nie kontra od Cobry i Neckbraker, Cobra dokłada jeszcze Jumping LegDrop.  Cobra tauntuje a Cena tymczasem wstaje podpierając się  linami, GC to zauważył i wykonał dropkick !  Cena leży po za ringiem, Cobra czeka aż Cena wstanie i robi sudice dive ! Ale nie trafia w Cenę tylko w  barierki,  Cena to wykorzystuje i wali głową cobry w schody i wrzuca go do ringu , podnosi i RKO i pin 1.....2... counts. Cena nie wierzy. Szykuje się do następnego RKO ale gdy się odwraca dostaje   running DDT !  Cobra w natarciu,  podnosi Cenę i wykonuje chokeslam, dokłada gilotynę legdrop i sygnalizuje The Last ride ! Kopie Cenę , wkłada  jego głowę pod nogi, ale cena był na tyle przytomny żeby wykonać Back body Drop ! C obra wstaje i dostaje Huricanerane ! Można powiedzieć Cobra wstał z „miękkiej maty” do piekła. Tymczasem Cena  podnosi GC i wykonuje Powerbomb i pin 1.....2.....  kick out !  Cena podnosi Cobrę a ten wykonuje the last ride i pin 1.....2......2 nie jeszcze nie.  Cobra zaczyna przeklinać zdejmuje ochronę narożnika na co reaguje sędzia. Sędzia zaczyna zawiązywać z powrotem narożnik, sprytny Cobra to wykorzystuje i mamy Lowblow dla Ceny !  Duży leży, sędzia skończył naprawę, a Cobra sygnalizuje koniec !  Cena w potrzasku, jest trzymany głową w dół pod Tombstone. Nagle przypływ energii u Ceny i przekręca siebie i Cobrę tak że to Cena trzyma pod Tombstone ,1....2....3 !   Cena nadal mistrzem !

Na rampie pojawia się Kofi Kingston ! Patrzą na siebie po czym Kofi bierze mikrofon :
KK : Zgodnie z umową ty kontra ja za 2 tygodnie o ten pas !
Cena potakuje po czym dalej tauntuje !



( kamera przenosi się za kulisy gdzie siedzi Lipa )
L : Za chwile wyjdziemy na ring, zaczniemy walczyć na gołe pięści, dopóki któryś z nas nie powie I Quit. Ja tego  nie powiem nigdy , nawet jeśli zapniesz mi swoje Anaconda Vise ! Nawet kiedy wykonasz mi 4 GTS, to ja ani razu się nie poddam. Krew się poleje lecz nie moja a twoja. Quote the Lipa.... Nevermore.

( za kulisami jest Michaek Buffer a z nim PD )
MB : Co myślisz o tej sytuacji ?
PD : Myślę że Goldberg to zmyślił tylko dlatego żeby walczyć o pas. To był jego błąd dał mi dodatkową motywacje.




Hair vs GM Position I Quit Match :   Cm Punk vs Lipa
http://videothumbs.facedl.com/cm-punk-new-2011-titantron-official---aexqqqxoqxewnnu.jpg

Gong ! Stają naprzeciwko siebie I zaczynają. Zaczyna się wymiana ciosów, jeden mocny cios Punka i Lipa  klęka na kolano a zaraz po tym wykonuje Low Blow i rusza do ataku. Irish Wship i RKO od Lipy, bardzo dobry początek GM-a  który walczy o utrzymanie swojej pozycji.  Lipa wyrzuca Punka za ring, bierze rozpęd i suicide dive, nie ! Punk zdążył się odsunąć i gdy Lipa wstał wykonał mu roudnhouse kick ! Cm Punk wyjmuje spod ringu krzesło rzuca je Lipie przed twarz i wykonuje superkick. Lipa leży a Punk wchodzi na barierki i na nich bierze rozpęd i wykonuje leg drop ! GM na razie zdecydowanie przegrywa. Punk podnosi GM- a i wrzuca go do ringu gdzie wbija go do narożnika, naskakuje na niego i powerbomb ! Tyle że od Lipy ! Lipa w ataku, clothesline, powerslam i one leg boston crab zapięty ! Sędzia podkłada mikrofon Punkowi :
- Na na na na na hey hey say goodbye to your position !
I Punk się wydostaje, Lipa jednak szybko sprowadza go do parteru po czym wchodzi na narożnik i czeka aż Punk wstanie, CM Punk wstał a Lipa wykonał mu Diving crossbody skontrowane na Drop kick od Punka !  Punk w natarciu, wyrzuca Lipę z ringu bierze rozpęd i suicide dive ! Piękna akcja która zebrała oklaski u publiczności. CM Punk bierze gong i młotek do uderzania w niego czeka aż Lipa wstanie i z rozpędu uderza go nim w twarz gongiem a młotkiem w górę głowy, przez co Lipa zaczyna krwawić. Punk dalej w natarciu, anaconda vise za ringiem ! Tak szybko i może to być koniec ! Sędzia podkłada mikrofon Lipie :
- Zapomniałeś o czymś !
I Lipa podnosi młotek który leżał blisko niego i uderzając nim Punka Lipa się  wydostaje.
Wstają równo, jednak Lipa ma przewagę w postaci młotka którym uderza Punka w brzuch po czym wykonuje stunner ! Phil leży obolały a Lipa wyjmuje z pod stołu drabinę którą rozkłada za ringiem. Idzie po Punka, trzymając go wrzuca go na barierki po czym dokłada RKO. Punk leży a Lipa wchodzi  na drabinę zaczyna na niej tauntować do Katowickiej publiczności. Będzie splash...nawet nie zdążył wyskoczyć gdyż CM Punk doskoczył do niego na drabinie i zaczął  z nim wymianę ciosów. Lipa się odchyla chwilę później Punk, kto spadnie ! I spadł... Punk a Lipa skacze na niego pociągając za sobą drabinę która także wlatuje na Punka !
JS : Oh My GOOOOD !!!!
Sędzia podchodzi z mikrofonem do ich dwóch ale żaden z nich nic nie mówi. Publiczność chantuje, krzyczy, o chyba znalazłem odpowiednie słowo WRZESZCY Holy Shit !  Zawodnicy wstają i znów wymiana która się szybko kończy ponieważ Punk wykonał dwa potężne low kicki i dołożył od tego ruch którego nigdy nie używał a więc codebreaker ! Punk w natarciu i sygnalizuje Superkick , będzie, nie Lipa się schyla i gdy Punk się odwraca wykonuje mu GTS po czym zapina sharpshooter ! Lipa prosi by sędzi podłożył mu mikrofon :
L : A więc tylko ta krew, tylko to miałeś mi do zaoferowania ?! Cieniutko..... Ciota ! Tak sobie trzymam ciebie w dźwigni i tak myślę czy cię puścić i dalej cię maltretować czy trzymać dźwignię tak długo aż w końcu powiesz I Quit i stracisz swoje włosy. Poczekaj pomyślę ( Lipa jeszcze poprawia dźwignię ). Wiem co zrobię.
Lipa puszcza dźwignię po czym wyciera swoją krwią mikrofon i wkłada go do buzi Punka !
L : Quote the Lipa…. Nevermore !
I Lipa bierze spod ringu maszynkę do golenia. Sędzia stara mu ją wyrwać aż w końcu mimowolnie Lipa puszcza maszynkę ponieważ Punk go znokautował mikrofonem. CM Punk sygnalizuje GTS, Lipa wstaje, Punk trzyma go na GTS i mamy.... Tornado DDT od Lipy ! Punk w poważnych tarapatach ponieważ Lipa wyjmuje swoją koroną broń a więc krzesło owinięte drutem kolczastym     !  Czeka aż Punk wstanie i wykonuje mu uderzenie tym krzesłem w głowę ! Sędzia podkłada mikrofon Punkowi :
- Sorry about your damn….
I kolejny uderzenie tym krzesłem od Lipy ! Punk w narożniku barierek a Lipa kładzie mu to krzesło przed twarzą bierze rozpęd i wykonuje niski wślizg w to krzesło. Punk traci przytomność a Lipa bierze mikrofon od sędziego:
-   Ciekawe teraz nie możesz powiedzieć I Quit.
Punk wykonuje Lipie Low Blow po czym bierze to krzesło i uderza nim Lipę w tył głowy ! po czym wrzuca go do ringu gdzie zawija jego ręce w linki ! Lipa uwięziony a Punk podnosi krzesło to w drucie kolczastym, za  chwilę być może najbrutalniejsza rzecz w histori wrestlingu ! i oto jest !!!! Lipa opada a Punk go rozwiązuje po czym bierze mikrofon i wyjmuje z pod ringu....
- It’s clobberin..... It’s Ultraviolent Time !!!1
I Punk wyciąga spod ringu kwadrat z jerzeniówek wchodzi do ringu I kładzie je na Lipe. Cm Punk na narożniku czyżby miał być splash .... i oto jessst !!!!!
JS : Oh my GOOOOOD !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Lipa szaleje z bólu a  Punk bierze mikrofon I podkłada go Lipie :
- Jestem ciekaw kto będzie nowym GM –em !
Punk nie czeka tylko podnosi Lipę i wynosi go na GTS ! Lipa się wydostaje i wykonuje Superkick ! Publiczność oszalała z emocji. Już ledwo słuchać komentatorów. Cóż za walka cóż bitwa, cóż za federacja , cóż za wrestling, cóż za P H W ! Leżą ci dwaj którzy dali takie przedstawienie ! Wstają równo opierając się o siebie, wymiana ciosów jedni kibice za Punkiem drudzy za Lipą, nagle Punk wynosi Lipę na GTS który dochodzi do skutku ! Punk wstaje po dłuższym czasie i pyta się Lipy czy się poddaje :
- No cóż udowodniłeś że jesteś świetny, ale ja jestem lepszy !
I Lipa wkłada palce do oczu Punka po czym wykonuje DDT i rozkłada ręce niczym Raven ! Lipa nie kończy i zapina one leg boston crab ! Punk szaleje z bólu a Lipa bierze mikrofon :
- I Quit ! 
Punk wygrywa ! Lipa puszcza dźwignię :
L : Kończę ponieważ rezygnuje z pozycji GM by zająć się prawdziwym wrestlingiem !  Lipa powraca !  No i chyba najważniejsze czyli kto nowym GM ? Na następnym Wrestling Night się o tym dowiecie ! Quote the Lipa.... Ne….
GTS od Punka !  Punk schodzi z ringu z mieszanymi uczuciami !


JR : Takie rzeczy jeszcze nie było !
JS : Pora odetchnąć tradycyjne widoki na miasto goszczące dzisiejszą galę !


http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/f/f5/Katowice_-_L.O._im._Mickiewicza_noc%C4%85_1.JPG/293px-Katowice_-_L.O._im._Mickiewicza_noc%C4%85_1.JPG


JR : A teraz pora na walkę o pas DIV i tytuł miss PHW w jednym !


PHW Divas Championship : Maryse vs Maria


Na ring wchodzi Maria ! A zaraz po niej Maryse !
Zaczynamy walkę o pas Div !  Panie zaczyna ją od klinczu z którego lepiej wychodzi Maryse, wciska Marie  w  narożnik oddala się,  i próba clotheslinu.  ale nie  ! Maryse wlatuje w narożnik ponieważ  Maria w porę się odsunęła, Maria na fali czyli oznacza to  Bronco Buster !! Maryse wstaje i otrzymuje Hedscisors takedown od Marii. Maria  wchodzi na narożnik i czyżby crossbody,  nie Maryse ją łapie i wykonuje backbraker po czym  podnosi Marie  i wykonuje russian legsweep i pin 1.2 kick out ! Wkurzona Maryse zaczyna kopać Marie i do tego dorzuca facebuster. Maria w opałach, Kanadyjka  Podnosi Marie i wykonuje  Forward Russian Legsweep i pin 1.2  kick out ! Maryse szykuje się pod  French TKO ale nie trafia ,  Maria szybko wstaje, i wykonuje dropkick podnoszącej się Maryse !
Wchodzi na narożnik czyżby firstdrop ?  Nie trafia a Maryse wstaje wchodzi na narożnik i wykonuje crossbody na Marii i pin 1.2 nie wciąż nie !  Maryse kłóci się z sędzią i dostaje z zaskoczenia Beatiful Buldog od Marii i pin 1.2....2  ! Maria jest coraz bardziej zniecierpliwiona !  Wchodzi na narożnik i czyżby Flying Clothsline nie ! Nietrafia !  Maryse ją podnosi i French kiss oraz  pin 1.2.3 tak !

JS : Maryse pierwszą mistrzynią  DIV !
JR : Coś mi się zdaje że to nie koniec tej historii !
JS : A teraz pora na Main Event !
JR : Już nie mogę się doczekać !


Część druga jutro. Ale to nie zmienia faktu że tą część też komentujecie



http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSnFVdWco2IHEOK0BJebPbRbHmXEoWJymQOCR1O4k4TcGgd8T7T



PHW Championship Match : Golberg vs Polish Dragon ˆ

PD w ringu a do niego wbiega Goldbergi odrazu zaczyna się bitwa ! Potężna wymiana ciosów i nagle Goldberg wbija mistrza w narożnik i parę razy wbija się barkiem w PD. Dragon obolały a Goldberg go podnosi i.....small package od PD ! 1........2.......2. counts ! Wstają bardzo szybko i Irish Wship od Dragona i drop kick ! Goldberg leży a PD wykonuje Knee drop po czym nieco „zamulony” wstaje Goldberg co wykorzystuje PD i mamy superkick ! Woda na młyn dla Golberga ! Była gwiazda WCW i WWE podcina Polish Dragona i zapina Ankle Lock jednak PD był za blisko linek. Goldberg nadal w natarciu i wykonuje scoop slam oraz elbow ! Podnosi mistrza i wykonuje high knee.... PD się uchyla i wykonuje hurricanramę  ( chyba najtrudniejsza nazwa ruchu ) , wchodzi na narożnik i tam dopada go przeciwnik. Wymiana na narożniku, Goldberg łapie mistrza do Superplexa na ring ale superplexa wykonuje Polish Dragon, tyle że za ring !  Leżą sędzia liczy 1,2,3,4,5,6,7,8 i wracają do ringu. W ringu Goldberg sprowadza przeciwnika do parteru gdzie zaczyna maltretować przeciwnika potężnymi ciosami w twarz aż do momentu kiedy sędzia ich rozdzielił. Sędzia coś tam tłumaczy Whopi.... przepraszam, Goldbergowi –wrestlerowi. Goldberg nic sobie z tego nie robi i wykonuje jackhammer sędziemu ! PD wykorzystuje zamieszanie i wbija Goldberga w stalowy  słupek w narożniku, Goldberg wisi w tej pozycji takie jak wrestlerzy kiedy uderzą w ten słupek , a Polski Smok wchodzi na drugi narożnik i z niego  skacze na Goldberga plecy !
JR : Oh my god ! Oh my god  !
JS : Moje OH MY GOOOD ! Jest lepsze !
JR : A chcesz się bić !?
JS : Niechcę zanudzać feudem tak jak Cole i Lawler u konkurencji i  feud rodziny Bischofów w TNA !
Tymczasem w Ringu Goldberg wykonuje bely – to – bely suplex , po czym zdejmuje z narożnika gąbkę i wbija w niego Polskiego Smoka ! Goldberg bierze rozpęd  i SPEAR na PD w narożniku !  Sędzia się ocknął i liczy bardzo powoli 1.....2.......2 counts !  Goldberg nie wierzy i sygnalizuje jackhammer ! PD wstaje lecz unika finishera Goldberga i sam wykonuje Jackhammer ! 1.......2..........2 counts ! Wstają równo i wykonują double superkick ! Lecz światła gasną ! I gdy się zapalają w ringu stoi Paul Heyman !!!! Ale jeszcze coś się zmieniło mianowicie to że w ringu nie ma też sędziego ! Goldberg zdziwiony wstaje szybciej i patrzy w Paula a do Paula przybiega Lipa ! PD też stoi jak wryty !  Tymczasem przychodzi też CM Punk i staje po stronie !

L : Oto nowy GM Paul Heyman !
CM : Czekaj, czekaj to ja wybrałem i to ja mam prawo do wyboru GM ponieważ ja wygrałem naszą walkę.
L :Ku**a  .....
CM : Więc Paul się nie ciesz tak bardzo ponieważ a Niedziele  na następnym PHW Wrestling Night powiem kto jest GM PHW !
PD : A co z naszą walką... PAUL !
PH : Nic..... nadal trwa
Spear od Goldberga 1.........2..........2 counts ! Całe towarzystwo zeszło z areny a Goldberg szykuje drugi Spear jest ! Nie PD jednak przeskoczył nad Goldbergiem i wykonał mu Cutter ! 1.......2.......3 !!!


JR :  Polish Dragon nadal mistrzem ! Ale zbyt krótkie to było !
JS : A kogo to obchodzi powrócił Paul Heyman ! Czuje się jak kiedyś !
JR : To tyle jeśli chodzi o PPV następny odcinek PHW Wrestling Night będzie wyjątkowo w niedziele ! Karta już jest dostępna na stronie internetowej PHW !  Do usłyszenia !


" Sorry About Your Damn Luck "

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sarmatian.pun.pl www.naruto-gn.pun.pl www.wlokniarzlesna.pun.pl www.nowaerakhorinisrp.pun.pl www.angelking47.pun.pl