Ring Of Fire e-fed

Ring Of Fire to kontynuacja PHW i TCW. E-fed z tradycjami

Ogłoszenie

Źle to widzę

#1 2012-01-18 18:44:09

Lipa

Administrator

Zarejestrowany: 2012-01-18
Posty: 31
Punktów :   

PHW Wrestling Night 4

Wracamy, nieco wcześniej ale jest. Tym razem zaczynamy nie codziennie, ponieważ pokażemy Dark Match


Dark Match :   Lipa vs Gold Cobra

Lipa i Gold Cobra są w ringu wymiana wzroku i gong!!!
Lipa pluje na  Cobre , lecz ten rozłoszczony kopie Lipe w brzuch odbija się od lin i próba Big boota , ale nie Lipa łapie nogę rywala,  przewraca go  i  zapina boston crab! Cobra szaleje z bólu ale dociera w porę do lin. Obaj panowie wstają, Lipa tauntuje, zaraz potem robi to Złoty. Lipa to wykorzystuje i wykonuje Irish Wship  i powerslam ! 1....2.....2 ! Lipa natychmiast wstaje,  podnosi Cobre, próba huricanerany,  ale kontra i powerbomb od Cobry! Pin1....2 nie!!! Jeszcze nie ! Cobra wstaje i zaczyna się kłócić z sędzią. To go kosztowało wiele nerwów. Ponieważ Lipa wykonał small package 1....2.....2 counts !
Obydwaj wstają równocześnie, a także równocześnie zaczynają  wymianę punchy.  Po paru Cobra traci równowagę  podnosi go lipa i stunner !  Nie, Cobra wykonał dwa przewroty w tył i nadział się na basseball slide od Lipy. Były GM wchodzi na narożnik i SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSplashh!!!!!!  Pin 1...2...3 nie !  Nie ! Jeszcze nie,Lipa trzyma się za głowę. Parę zdjęć już mu zrobiono w tej pozie. Podnosi  Cobre i próba  superkicka ale nie Cobra łapie nogę Lipy i zapina STF !  Lipa szaleje z bólu ale doszedł do lin. GC wstaje sygnalizując  Last Ride, kopie Lipę w  brzuch wsadza głowę w krocze ( jak to brzmi J ) ale nie, Lipa kontruje to  na back body drop. To nie koniec, neckbreaker po czym bierze rozbieg i czyżby Tornado DDT, nie !  Cobra kontruje to na swinnig side slam oraz, wchodzi narożnik i czeka aż Lipa wstaje i czyżby Flying Clothsline nie superkick ! 1......2.........3 !  Lipa wygrywa !!!



http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTHTCWSYPUtfyVaW7dPQTNI91JDb2zKtn12LdgKzpqQDXKiolLHig



JR : PHW powraca ! Jesteśmy w Gdańskiej Ergo Arenie a z nami komplet widzów na trybunach i mam nadzieję, że jest  ich sporo także przed telewizorami.

JS : Dzisiaj czeka nas walka o mistrzostwo Tag Teamów.  A teraz przenieśmy obraz do ringu gdzie jest CM Punk !


CM :  Jestem nie tutaj by się cieszyć z powrotu PHW. Nie jestem tu  by się przechwalać. Jestem tu by wyjaśnić sprawy z poprzedniego PPV, spójrzcie na ekran :

Spoiler:

Już ledwo słuchać komentatorów. Cóż za walka cóż bitwa, cóż za federacja , cóż za wrestling, cóż za P H W ! Leżą ci dwaj którzy dali takie przedstawienie ! Wstają równo opierając się o siebie, wymiana ciosów jedni kibice za Punkiem drudzy za Lipą, nagle Punk wynosi Lipę na GTS który dochodzi do skutku ! Punk wstaje po dłuższym czasie i pyta się Lipy czy się poddaje :
- No cóż udowodniłeś że jesteś świetny, ale ja jestem lepszy !
I Lipa wkłada palce do oczu Punka po czym wykonuje DDT i rozkłada ręce niczym Raven ! Lipa nie kończy i zapina one leg boston crab ! Punk szaleje z bólu a Lipa bierze mikrofon :
- I Quit ! 
Punk wygrywa ! Lipa puszcza dźwignię :
L : Kończę ponieważ rezygnuje z pozycji GM by zająć się prawdziwym wrestlingiem !  Lipa powraca !  No i chyba najważniejsze czyli kto nowym GM ? Na następnym Wrestling Night się o tym dowiecie ! Quote the Lipa.... Ne….
GTS od Punka !  Punk schodzi z ringu z mieszanymi uczuciami !

CM : Walkę wygrałem ja jak widzicie. A Lipa nie dotrzymując umowy postanowił zająć się wrestlingien. Potem tej samej nocy stało się to :

Spoiler:

Goldberg nie wierzy i sygnalizuje jackhammer ! PD wstaje lecz unika finishera Goldberga i sam wykonuje Jackhammer ! 1.......2..........2 counts ! Wstają równo i wykonują double superkick ! Lecz światła gasną ! I gdy się zapalają w ringu stoi Paul Heyman !!!! Ale jeszcze coś się zmieniło mianowicie to że w ringu nie ma też sędziego ! Goldberg zdziwiony wstaje szybciej i patrzy w Paula a do Paula przybiega Lipa ! PD też stoi jak wryty !  Tymczasem przychodzi też CM Punk i staje po stronie !

L : Oto nowy GM Paul Heyman !
CM : Czekaj, czekaj to ja wybrałem i to ja mam prawo do wyboru GM ponieważ ja wygrałem naszą walkę.
L :Ku**a  .....
CM : Więc Paul się nie ciesz tak bardzo ponieważ a Niedziele  na następnym PHW Wrestling Night powiem kto jest GM PHW !
PD : A co z naszą walką... PAUL !
PH : Nic..... nadal trwa
Spear od Goldberga 1.........2..........2 counts ! Całe towarzystwo zeszło z areny a Goldberg szykuje drugi Spear jest ! Nie PD jednak przeskoczył nad Goldbergiem i wykonał mu Cutter ! 1.......2.......3 !!!

CM :  Wybrał bez wiedzy kogoś kto odkrył mój talent. Jestem tu ponieważ Paul Heyman zauważył coś we mnie. Wcześniej  to samo zauważył w Brocku Lesnarze. Trochę później po mnie zauważył to coś w... Heidenrichu. Ten gość był bez charyzmy i jedyne w czym był dobry to walka w ringu. Jak to leciało ? http://www.youtube.com/watch?v=riDyazVkXrY Heiden Heidenreich.... i tak dalej i dalej.  Paul mam do ciebie zaufanie ale wybiorę kogoś innego a jest nim....

L :  Popłacz się ( Lipa pojawia się na ekranie ).  Jesteśmy ! PHW wróciło ! Problemy finansowe zażegnane. I co ? W ringu stoi gościu w białej koszulce którego pokonałem. Wiesz dlaczego wybrałem Paula ?  Żeby zobaczyć jak na niego zareagujesz.  A ty go opuszczasz, rezygnujesz z człowieka dzięki któremu jesteś tam gdzie jesteś.

CM : Wiesz kogo chcę wybrać ? Tego gościa znasz doskonal....


PH :  Kogo byś mógł wybrać za mnie ( Paul wchodzi do ringu ). Siebie nie możesz, tak jest napisane w kontrakcie który podpisałeś.  Goldberga nie weźmiesz.  Na Polish Dragona nie możesz patrzeć. Więc kto mógłby być lepszy ode mnie  ?! To ja wyniosłem ECW na wyżyny, to ja się przyczyniłem do Attitude Ery w  WWF. WWF wzorowało się na E C W. A teraz Lipa mnie wybrał ponieważ chce aby PHW wyniosło się na wyżyny. Nie chcesz tego ? Nie chcesz być The Best w The Best Fed in the World ?!

CM : Czy możesz zamknąć swoją szanowną gębę ! Nie wybieram ciebie ponieważ nie chce tu ECW które miało problemy finansowe i zbankrutowało. Nie chcę tu AE ponieważ to by za parę lat przyniosło PG.  Wybieram kogoś kto od zeszłego roku, kiedy został pokonany przez Jefusia Dragusia , tak tego samego którego pokonałem kolejny rok wcześniej. Wybieram osobę którego ty Lipa dobrze znasz. Jest to osoba dzięki której tu jesteś  Dzięki której rozkładasz ręce tak samo jak on. Mówimy o ECW, on tam pasuje. Tą osobą jest nie kto inny jak Raven !


( Raven wychodzi na rampę )

R: Przed chwilą podpisałem papiery i jestem już nowym GM-em. Dzięki Punk ! A więc dzisiaj mamy ME  ty i Kofi vs PD i BC. Nie dzisiaj tego nie będzie. Dzisiaj zobaczymy  walki:
Kofi Kingston vs Polish Dragon ˆ  ze sędzią specjalnym Goldbergiem.
Oraz
Ty Lipa  I CM Punk zmierzycie się z tymi dwoma osobami :

Oh you didn't know,  better call somebodyyyyyy  !
Oh Gdańsk you damn right, you think it’s me it’s me , D.O double G

Są już w ringu :
W elcome  every body too the dogg house.  ( publiczność szczeka )
Ladies & gentleman,  boys & girls ,
children of all ages,  PHW proudly brings to you, the tag team who should be the P H W Tag Team Champions of The WOOOORLD !
the Road Dogg Jesse James, the Bad Ass Billy Gunn,  The
New Age Outlaws !


JR : NAO powróciło. Mój Boże to oni. 
JS : OH MYY GOOOD !
Odetchnijmy I zobaczmy co dzisiaj nas czeka w Main Evencie :


Lipa  & CM Punk vs New Age Outlaws



Przenosimy się na backstage gdzie Maryse szarpie się z Marią. W pewnym momencie uderzają w stolik na którym stała kawa i spadła na...  :
- Damn  !!!!!!!!!!!
Tak to Ron Simmons


Non Title Match :
Kofi Kingston  vs Polish Dragon  ˆ   special ref.  Goldberg



Zaczynają od zwarcia I od razu Irish Wship oraz dropkick od Kofiego. Czeka aż PD wstanie i mamy, nie jednak  nie, ponieważ mamy gutwrench suplex od mistrza. Smok wbija w narożnik i Kofiego, parę wejść barkiem i mamy DDT oraz serię energicznych i szybkich niczym błyskawice, serię puchów w twarz. Kofi oszołomiony a PD bierze rozpęd, jednak Kofi wykonuje leg scissors,  a do tego niezbyt smakowity dodatek czyli double foot  stomp. Jednak to tylko przystawka do tego smakowitego dania jakim będzie niewątpliwie ten pojedynek. Tymczasem do stołu komentatorskiego podchodzi mistrz Polski, a za razem rywal Kofiego za tydzień, Big Cena.
A w ringu niecodzienna sytuacja ponieważ obydwaj wrestlerzy stoją na szczycie narożnika. Wymiana ciosów, PD łapie KK ( uznaję że mogę tak pisać ) pod suplex ! Jednak Kofi się wydostaje i wchodzi na linę, błyskają flesze mimo zakazu używania apa...  przepraszam to nie WWE to P H W !  PD na narożniku a Kofi na linie, mistrz nie czeka tylko skacze na przeciwnika i wykonuje  Flying DDT ! Nieprawdopodobna akcja, pin 1.......2................................................... po tak długim czasie Kofi odkopuje, a Goldberg o którym o mało co już zapomnieliśmy się śmieje ! Polski Smok podchodzi do Goldberga i zaczyna się z nim kłócić. Small package 1.2.2 counts !  Tym razem Goldberg liczył szybko, poprawka ekspresowo,  jak to mawia Boryss, Kofi Kingston jest na fali. Irish Wshipe clothesline, drugi, teraz wbiega na narożnik i mamy crossbody ! 1..2...2 counts. PD ma ostro pod górkę, niczym kolarze pod Mount Ventoux. Trouble in Paradise się szykuje ! Nie trafia, za to mamy Cutter 1………….2…………………………….. Goldberg wstaje a PD nic sobie z tego nie robi, tylko zapina Dragon Sleeper. Kofi odklepuje, a Goldberg idzie za ring bierze pas i nokautuje nim PD, i każe zakończyć walkę.


Widzimy jak coś mówi Michaelowi Bufferowi :

MB: Panie i Panowie, walka kończy się remisem na skutek decyzji sędziego.


G: I co PD ? Tak sobie myślę, co tydzień dostajesz lanie. Jak to określiłeś jesteś robiony przez zarząd na Alberta Del Rio.....

PD: Skończmy gadać a zacznijmy walczyć ! Zmierzasz do tego by mi jakimś cudem zabrać pas ! Zrozum to, nie zdobędziesz u nich szacunku jak będziesz atakował innych znienacka. Wiesz jak tacy się nazywają ?! To są heelowie. Chcesz być mistrzem, a zarazem twarzą federacji, to musisz na to zasłużyć. Zmień się to dam ci Title Shota !

R : Czy wyście zdurnieli ?! ( Raven jest na titantronie ).  O mesjasza  mamy. Cóż to za dwójka, jeden się obraził ponieważ ukrzyżowałem w ECW Sandman, drugi to jest wrestlingowa wersja Rydzyka ! Nie to żebym nie miał szacunku dla Boga, ponieważ tak samo jak ty Goldberg jestem Żydem. Wracając do tego po co się tu zjawiłem. Jestem tu by zapowiedzieć walkę na następne PHW Wrestling Night !  Będzie to 4 osobowa walka o mistrzostwo PHW, jej uczestnicy to  Polish Dragon vs Goldberg vs Big Cena vs Kofi Kingston. Dodatkowo w stypulacji Four man in hell ! Quote the Raven.... Nevermore !


W Poniedziałek wywiad z Maryse !

http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRmUiTxEsl1gk0QF8_TY5DQX697-NvC3z_DcsaUaI5hyyETfZIAxw

MB :  Dostałem wiadomość, że następna walka to będzie NO DQ,  Tornado Tag Team Match !

Main Event , No DQ,  Tornado Tag Team Match :  Lipa & Cm Punk vs New Age Outlaws


Od razu Lipa wyskoczył za ring a za nim Billy Gunn. Punk i RD w ringu i to na nich skupiła się kamera.  Punk i RD, zaczynają wymianę ciosów. WOO krzyczą fani ponieważ rozpętała się wojna na chopy. W końcu low kick od Punka i Falcon Arrow !  Tymczasem za ringiem BG uderza krzesłem głowę Lipy, i zaczyna go podduszać kolanem. W ringu Punk na narożniku jednak z niego zrzuca go Mr.Ass Billy Gunn. Punk leży na macie a Road Dogg odbija się od linek i wykonuje Elbow Drop, zaraz po tym to samo wykonuje BG. Obydwoje pinują Punka 1........2....... elbow Drop z krzesłem od Lipy ! Lipa, atakuje New Age Outlaws ! Irish Wship I double flapjack od New Age Outlaws !!! To finisher którego od dawna nie widzieliśmy ! 1...........2...............2 counts ! Punk wykonuje Step Up enzuirgi  Road Doggowi. Oraz unika big boota od BG I wykonuje suplex ! Road Dogg i Lipa za ringiem  a Punk za linkami, by wykonać Diving crossbody ! 1.......2........2 counts ! CM Punk sygnalizuje GTS, lecz zamiast je wykonać wyrzuca Billy Gunna za ring. Bierze rozpęd i będzie suicide Dive ? Nie BG przechwytuje to na DDT ! To może być koniec kariery Punka !
Tymczasem Lipa leży na oczyszczonym stole komentatorskim. Road Dogg wchodzi na narożnik i gdy już tam jest... Lipa wstaje ! RG nie wie czy skakać czy nie, Lipa go zachęca. Jesse James w powietrzu i mamy crossbody ! Leżą, a BG rzuca Punka na titantron ! Wchodzi na jego szczyt, ale Punk się szybko pozbierał i też zaczął się na niego wspinać. 6 metrów nad ziemią zaczynają wymianę ciosów. Punk wynosi na GTS Badassa ! Jednak ten się wydostaje, odsuwa się i mamy próbę swining side slam jednak Punk się uchyla i wykonuje Bulldog z 6 metrów na stół gościa od fajerwerków ! Mamy pokaz pirotechniczny !
W ringu Lipa inkasuje w narożniku Stinger Splash ! 1......2....... counts ! Czyżby ?!  Tak jest, mamy sygnaturowy ruch Road Dogga czyli Running knee drop ! 1.....2......2 counts ! Road Dogg zapina armbar. Lipa się wykręca I wykonuje butterfly powerbomb ! 1..........2..........2 counts. Lipa tauntuje i wykonuje  Neckbreaker oraz zapina one leg boston Crab. Punk i Gunn powoli się podnoszą, biegną na siebie i mamy... swining neckbreaker od Punka ! W ringu wymiana ciosów pomiędzy Lipą a Road Doggiem i Superkick !! 1.....2.....2 ! To Road Dogg to wykonał ! James podnosi Lipę a ten wykonuje  low  blow.  Wchodzi na narożnik,  i mamy splash ! A także elbow drop tyle że od Punka na Lipę. Stają naprzeciwko siebie iiiii double superkick ! Do ringu wszedł Billy Gunn który pinuje Punka, a Road Dogg Lipę 1......2........2 counts ! Obydwoje się wydostają ! Szykuje się Spike piledriver na Punka, już prawie ! I mamy unik i GTS na Road Doggu. A także RKO na Billy Gunnie tyle że od Lipy ! 1......2........2 counts ! Tymczasem Punk wynosi Lipę na GTS ! I jest !!! Punk jest jedynym stojącym ! Więc bierze krzesełko i nokautuje nim Road Dogga ! 1.....2......3 !  Punk i Lipa wygrywają.


CM : I znowu na końcu ty się zwijasz po GTS. Śpi się wygodnie ?! Mam dla ciebie wyzwanie. Ty i ja na Bad Christmas w Barbed Wire matchu !

Od Autora :
Podziękowania dla PD za pomoc.


" Sorry About Your Damn Luck "

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.starastarego.pun.pl www.naruto-orochi.pun.pl www.gospp.pun.pl www.poke-adventure.pun.pl www.polish-speed.pun.pl