Ring Of Fire e-fed

Ring Of Fire to kontynuacja PHW i TCW. E-fed z tradycjami

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Źle to widzę

#1 2012-01-18 18:43:30

Lipa

Administrator

Zarejestrowany: 2012-01-18
Posty: 31
Punktów :   

PHW Wrestling Night 3

Gala w rodzinnym mieście Polish Dragona i tygodniówka na miarę PPV które już w poniedziałek. Tym razem woda zdąży się zagotować . Zapraszam do lektury całej gali. Gala wcześniej gdyż potem nie będę miał wolnego kompa.

http://www.zaksa.net/foto/hala/hala2.jpg
JR : Witamy na kolejnym odcinku PHW Wrestling Night. Tydzień przed PPV nie zwalniamy. Jesteśmy w mieście Polish Dragona, w Kędzierzynie- Koźle.
JS : A więc zacznijmy tym na czym fani zgromadzeni tu czekają , oto Polish Dragon !


PD : Fani Zaksy jesteście tu , ( ogromny pop publiczności ) a fani mistrza PHW też są ( jeszcze większy pop ). Dzisiaj to ja zmierzę się z Punkiem i będę bronił tego pasa. Zamaskowany nie pomoże ponieważ będzie miał własne interesy z Lipą.
CM : I co jeszcze ? A no tak ostatnie chwile z pasem wymagają czasu.  Dzisiaj wyjątkowo zmierzymy się w normalnym meczu ( uśmiech Punka ), nie będzie klatek, nie będzie rzeczy od fanów, nie będzie debilnego sędziego specjalnego, tylko ty i ja.
PD : Ja z tobą ciekawe, jak mam z tobą walczyć skoro ciebie nawet lama opluła ?
CM : Ta lama była twoją fanką co ja na to poradzę, tobie tylko lamy kibicują

JS : Tak głośnego buczenia jeszcze nie słyszeliśmy !

PD :  Mnie chociaż ktoś kibicuje. Gadasz że jesteś najlepszy na świecie, że wygrałem ten pas przez to że zamaskowany wtargnął i zniszczył także ciebie.
CM : Mnie wziął z zaskoczenia....
PD :  Kontynuując, mówisz  że jestem wieszakiem na pasy..
CM : O bardzo twórczy się ostatnio zrobiłem..
PD : Możesz się zamknąć mała płacząca *****, dzisiaj  w swoim mieście udowodnię że zasługuje na pas mistrza PHW bardziej niż ktokolwiek  w tej federacji.  To dzisiaj wykonam ci cuttera a potem poczekam na tobie aż sędzia trzy razy klepnie w tą matę, i gong wybije a konferansjer powie że mistrzem PHW nadal jestem ja !
CM : Zobaczymy....



                  NON TITLE MATCH
PHW Polish Champion,  Big Cena vs Kofi Kingston   


Zaczynają walkę od zwarcia z którego lepiej wychodzi Cena, Irish Wship I clothesline po czym Cena napina mięśnie. Big Cena podnosi Kingstona, wbija go w narożnik, bierze rozpęd ale Kofi w porę się odsuwa  i wykonuje pendelum kick , small package 1.......2.........2 counts. Wstają Big Cena chce kopnąć Kofiego ale ten się uchyla po czym wykonuje dropkick z miejsca. Kofi wskakuje na narożnik będzie splash, i oto jest !   Cena wstaje a Kofi  bierze rozpęd  i w tym momencie  wpada w gigantyczną pułapkę ponieważ Cena go przerzuca nad sobą tak że Kofi ląduje za ringiem !! Cena w narożniku szykuje się do skoku , leci, ale Kofi wykonuje mu Dropkick ! Zderzenie w powietrzu, cóż za akcja. Sędzia liczy 1..2...3.....4.....5.....6......7 i zawodnicy wracają do ringu. W ringu szybka wymiana ciosów , po czym Kofi chce kopnąć Cenę ale ten się schyla, kopie Kofiego w brzuch i wykonuje chokeslam ! 1......2.........2 counts. Cena podnosi Kofiego a ten wykonuje hurricanramę tak że Cena znów  ląduje za ringiem. Kingston szykuje coś wielkiego rozpęd i suicide dive  przechwycony w RKO !!!!
JS : Oh my GOOOOD
Leżą sędzia znów odlicza, jest już 6…..7…….8….. i w tym momencie wracają do ringu. Kofi wstaje pierwszy, low kick, low kick i pele kick ! Cóż za akcja.  Kingston czeka aż przeciwnik wstanie, a gdy wstał Kofi wykonuje running monkey flip.  Kofi na fali podnosi Cenę odbija go od linek, schyla się Duży z tego korzysta, kopie rywala z całej siły po czym dokłada  powerbomb ! 1.......2..........2 counts.  Cena jeszcze raz przypina ale też tylko 2, zaczyna polemizować z sędzią gdy nagle Kofi wykonuje crucifix pin 1........2.........2!  Wstają równo odbijają się od linek, Kingston przeskakuje nad Ceną po czym wykonuje two handed chop  i russian legsweep. Kofi szykuje Boom drop i oto jest ! Kingston czeka aż Cena wstanie, będzie trouble in paradise ! Nie Cena się uchyla po czym wykonuje RKO, też nie, Kofi odpycha przeciwnika i wykonuje S.O.S! 1..........2............3 !


JR : Mistrz przegrywa, czy to ma coś oznaczać ?
JS :  Ciekawa sytuacja, ciekawa. Kofi zaczyna swoją przygodę z PHW z wysokiego C. A przed nami dwie i to jakie walki. Ale najpierw tradycyjne widoki na miasto w którym dziś gościmy.


http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTALCm28xo8D5HjShJcbd3Qu0kt3wAiqwXFCb0ueMz3ntUWBHjD
Kamera się przenosi za kulisy a tam w ciemnościach siedzi Lipa :

L : Zamieszałeś w walce którą bym wygrał,   tydzień temu znokautowałeś całą moją ochronę , zniszczyłeś Main Event. Dzisiaj za to zapłacisz, nie będzie dziś Lipy którego widzieliście przez 2  ostatnie tygodnie, za to zobaczycie Lipę brutalniejszego, Lipę mroczniejszego, Lipę dawnego, aktualnego i przyszłego.  Będzie to Polish Hardcore match . Nie jest to żaden Extreme Rules , nie jest to żaden Monster Ball, nie jest to żaden japoński lub z CZW deathmatch. Ten mecz to coś brutalniejszego. Krew, wnętrzności, wszystkie przedmioty jakie zostały użyte w profesjonalnym wrestlingu. Te rzeczy będą i dzisiaj, także będzie to Falls count anywhere . Będę bardziej brutalny niż Nick Gage,  Abdullah Kobayashi albo Butcher , Dreamer , Sandman, Abyss, a także bardziej brutalny od mojego trenera Ravena. Lipa powraca.... ty tracisz maskę.
Quote the Lipa... Nevermore.

JS : Stary Lipa znany z TCW I starego PHW powraca ! To oznacza krew...
JR : Czyli to co powiedział wcześniej , a teraz nie mówmy o tym co było tylko o tym co nas teraz czeka oto zamaskowany w drodze na ring  !

POLISH HARDCORE MATCH
Lipa vs Zamaskowany    - jeśli Lipa wygra zamaskowany zdejmuje maskę

Lipa wchodzi do ringu z koszykiem pełnym przedmiotów , zamaskowany wchodzi bez muzyki. Gong ! Czy dowiemy się kim jest zamaskowany ?  Zaczynają od zwarcia z którego lepiej wychodzi zamaskowany, mamy Irish Wship i clothesline ! Zamaskowany jest mocny. Lipa wstaje i wychodzi za ring gdzie bierze dwa kije kendo, wraca do ringu i daje jeden przeciwnikowi. Stają naprzeciwko siebie  i uderzają się nawzajem w głowę tak że Lipa zaczyna krwawić a zamaskowany chociaż tego nie widać pewnie też. Obydwoje nadal stoją naprzeciwko siebie.  I Lipa zaczyna nawałnice ciosów kijem, zamaskowany klęka na kolano a Lipa od bija się od linek i robi wślizg piłkarski w kolano na którym klęczy rywal. Zamaskowany leży a Lipa  wykonuje Leg Drop !  1.......2......2 counts. Zamaskowany wyrzuca Lipę za ring ! Idzie za nim po czym bierze wózek sklepowy który przywiózł Lipa i wjeżdża nim w Lipę. Lipa obolały a „maska” bierze krzesło i zaczyna nim maltretować Lipę. Gdy uznał że Lipa jest już w miarę przygotowany do walki podnosi go „na ramiona” i niesie go na scenę. Tam GM wydostaje się za pomocą łokcia i wykonuje Spear zamaskowanemu na ekran przy wejściu. Polak podnosi przeciwnika idzie z nim pod pachą do krawędzi rampy  i stamtąd wykonuje DDT z 1,50 na podłogę !  Lipa chwilę leży po czym wychodzi za kulisy. Zamaskowany leży a Lipa pojawia się 5 metrów nad nim na konstrukcji ! Będzie Splash ! I jest !!!
JS : Oh my GoooOd
Leżą, już mieliśmy dwie czysto Hardcorowe akcje a to był dopiero początek walki co tu będzie się działo ! Lipa wstaje sprężynko po czym prosi fana o krzesełko, czeka aż zamaskowany wstanie, bierze rozpęd iiii big boot od zamaskowanego przez krzesełko w twarz Lipy !!! Zamaskowany  bierze Lipę za kulisy  obijając go co jakiś czas o ścianę tak spacerują aż do wyjścia na parking gdzie Lipa dostaje zastrzyk adrenaliny i wrzuca przeciwnika do samochodu przebijając szybę bocznych drzwi. Bierze go na przystanek, gdzie kładzie go na ławce a sam się odsuwa  i wykonuje dropkick z rozbiegu na siedzącego na przystankowej ławeczce zamaskowanym! Lipa prosi przejeżdżającą taksówkę by podjechała, szef tej federacji bierze zamaskowanego do taksówki po czym siada z nim na tylnim siedzeniu a kamerzysta poszedł do przodu.
L : Do centrum. I co zamaskowany może teraz ci zdejmę maskę, obiecałem że będzie brutalnie i oto jest. Siedzimy sobie w taksówce zmieniamy kolor siedzeń z białego na czerwony. Tak sobie myślę  zdjąć ci ją teraz czy może później....

W tym momencie Zamaskowany zaczyna walić głową Lipy o szybę w rezultacie rozbijając ją ( oczywiście szybę ). Prosi taksówkarza by się zatrzymał. Są na jakiejś ulicy, zamaskowany bierze Lipę i wrzuca go na gablotę najbliższego sklepu, włączając alarm. Nagle podjeżdża kolejna taksówka a w niej sędzia ! Zamaskowany pinuje 1......2.......2 counts !  Lipa bierze kawałek szkła, i gdy Zamaskowany idzie po niego a ten uderza go szkłem w twarz !  Lipa w natarciu, mamy DDT na chodnik ! Tymczasem drugą stroną ulicy przechodzi jakaś starsza pani i ze złością patrzy na dwóch wrestlerów.  Lipa nawet tego nie zauważył tylko zapiął sharpshootera w środku miasta !!! Jedyny ratunek to linki które są w środku hali! Lipa trzyma dźwignię aż do momentu gdy usłyszał policję !  Przyjeżdża dwóch policjantów a Lipa jak gdyby nigdy niby nic sobie do nich podchodzi.
L : Dzień dobry w czym  mogę pomóc ?
P : Co tu się dzieje ?
L : Dzieje się to ...
Superkick od Lipy dla policjanta ! Drugi bierze gaz pieprzowy i chce nim opryskać Lipę, ale GM to w porę zauważył i wykonał kolejnego superkicka ! Tymczasem zamaskowany też wykonuje superkicka tyle że Lipie !  1.......2......2 counts !! Coś niesamowitego co  tu się dzieje ! Zamaskowany bierze od policjanta pałkę policyjną i zaczyna nią okładać Lipę. Zamaskowany się odsuwa i stoi tak jakby się szykował do speara. Bierze rozpęd ale Lipa go przechwytuje i wykonuje DDT !!!!  Leżą, po dłuższej chwili wstają, i zaczynają wymianę. Szczerze mówiąc to ciekawy widok, dwóch policjantów nie przytomnych na chodniku, gablota sklepu rozbita, sędzia , kamerzysta i dwóch zakrwawionych wrestlerów w środku miasta. Zamaskowany zyskuje przewagę i wykonuje belly to belly suplex na samochód policyjny. Zawodnik z maską na twarzy po tej akcji uklęknął, ale szybko się podniósł, wszedł na drugi samochód i z niego wykonał Spear na Lipę bijąc szybę samochodu !   Po chwili Zamaskowany wrzuca Lipę na tylnie siedzenie, sędzia do bagażnika a kamerzysta na miejscu pasażera i jadą w stronę hali. Są już  pod halą, Zamaskowany bierze Lipę do środka hali i przez publiczność wchodzą do ringu. Dostają owacje na stojąco od fanów a zamaskowany szykuje się do Spearu rozpęd iii Superkick od Lipy ! 1......2........2 counts ! Wstają równo, wymiana ciosów i drugi superkick od Lipy 1.....2......2 counts ! Leżą , wstają znów równo próba superkicku i nie zamaskowany się odsuwa, odbija od linek i Spear ! Jeden, dwa , i tylko dwa !  Leżą rozbici , leżą zakrwawieni, leżą niezdolni do walki . Wstają opierając się o siebie i jackhammer od zamaskowanego który daje 3 counts !  Nie są wstanie wstać, brawa od kibiców na stojąco. Po dłuższej chwili zamaskowany wstaje i bierze mikrofon :

Zamaskowany :  Wygrałem a więc teoretycznie nie muszę zdejmować maski, ale i tak to zrobię. Dragon ! Dallas pamiętasz ? To tam cię przyłapałem jak uprawiałeś małe bara bara z moją żoną Wandą.  Wtedy ci jeszcze wybaczyłem  ale to co ona powiedziała mi   miesiąc temu sprawiło że czekałem na pierwszą galę PHW zniecierpliwieniem by wejść i cię roznieść. Jednak postanowiłem ci dać pas,  odebranie ci pasa i zniszczenie cię doszczętnie będzie dla ciebie największą karą że z czyjąś żoną się nie współżyje. Wracając, miesiąc temu powiedziała mi że jest w ciąży ! To dało mi taką złość, taką że chce cię rozwalić na najbliższym PPV.  Nie jestem żaden luchador z ROH,  jestem Goldberg ! Polish Dragon YOU’RE NEXT !!

JR : PD zaszalał. Pytanie czy to prawda.
JS : A teraz pora na Michaela Buffera i ogłoszenie zwyciężyni  konkursu na Miss PHW.


MB : Witajcie panie i panowie zwyciężczyni  nie została wyłoniona ponieważ był remis między tymi dwoma divami. Zapraszamy je do ringu.

( Do ringu wchodzi Maryse a zaraz po niej Maria )

MB : Lipa dał mi wolną rękę co do rozstrzygnięcia tej sytuacji. A więc... proszę się uspokoić !

Maryse : Mała płaska dziewczynko !

MB : Spokój Miss PHW i pierwszą zwyciężczynią  pasa PHW Divas Championship, zostanie ta z was która wygra walkę w Poniedziałek na PPV ! Dodatkowo będzie to stypulacja Stink Face match!

JS : Już nie mogę się doczekać !
JR : A możesz się doczekać tego co za chwilę czyli walki o Pas PHW Championship ?
JS : To może poczekać
JR : Świat wrestlingu schodzi na psy.  Pora na Main Event

PHW Championship Match  :   (c) Polish Dragon vs CM Punk


Zaczynają od klinczu z którego lepiej wychodzi PD I od razu Irish Wship I clothesline ! Punk wstaje natychmiast. Stawka jest wysoka nie tylko pas PHW ale także szansa dla Punka na pokonanie PD przed jego publicznością. Stają znów naprzeciwko siebie, Punk podnosi rękę co w rezultacie kończy się wybuczeniem przez publiczność. Teraz PD wykonuje swój gest i w tym momencie Punk wykonuje Roundhouse kick !  Punk w ataku, mamy falcon arrow a następnie zapina Anaconda Vise ! Dragon jednak szybko dociera do linek . Wstają równo,  obydwoje odbijają się od linek, będzie clothesline od Punka , nie PD się uchyla po  czym wykonuje superkick ! Publiczność szaleje. PD wchodzi na narożnik i próbuje wykonać splash leci ale Punk się odsuwa po czym wyrzuca PD z ring. Bierze rozpęd i mamy suicide Dive !  Punk chwilę leży po czym podnosi Polskiego smoka i wykonuje mu Irish Wship w stalowe schody. CM Punk zaczyna się kłócić z jednym z fanów, padają ostre słowa które nie nadają się do emisji. Tą sprzeczkę wykorzystuje Polish Dragon który na barierce bierze rozpęd i stamtąd wykonuje  Tornado DDT ! Sędzia już doliczył do 6,7,8,9 i w ostatniej chwili wracają do ringu. Tam zaczynają wymianę, i nagle Punk wynosi Dragona na GTS !!!!! Smok się jednak wydostaje i wykonuje hurricanramę ! Cóż za akcja ! Dragon nie czeka tylko wykonuje knee drop. Punk wstaje a tam Dragon wchodzi na narożnik i wykonuje Enzurgi ! Punk w opałach ponieważ Dragon szykuje cuttera ! Będzie... nie Punk kontruje, Irish Wship i mamy Leg Lariat !  Punk pinuje 1......2........ rollup 1........2........2 counts ! Wstają, clothesline od Dragona, drugi , za trzecim razem nie clothesline tylko DDT! Punk obolały a Dragon przy ogromnym dopingu wbija Punka w narożnik i tam wykonuje Dragonramę ! Cóż za seria a Dragon wchodzi na narożnik i to był błąd. Tam właśnie dopada go Punk. Wymiana na narożniku, zaraz Punk zleci, nie teraz Dragon się odchyla w stronę podłogi, a może jednak Punk i leci..... Dragon. Punk stoi na narożniku i wykonuje elbow drop ! Leżą sędzia liczy 3,4,5,6,7,8 i wtedy wracają do ringu. Punk w ringu a Dragon stoi jeszcze na krawędzi więc Punk to wykorzystuje i go atakuje. Dragon się nie daje i wykonuje Suplex za ring Punkowi !  Wracają do ringu, tam zaczynają wymianę, nagle  Smok chce kopnąć Punka ale ten go łapie więc odpowiada Dragon Whipem ! Następnie podnosi Punka i wykonuje Back Flip Bottom !  1......2......2. Dragon zaczyna dyskutować z sędzią co wykorzystuje Punk i wykonuje bakcbreaker ! Punk wchodzi na narożnik i wykonuje elbow drop ! Podnosi Dragona wrzuca go w narożnik i wykonuje bulldog. Nadszedł czas pora na GTS i oto jest ! 1........2.......2 counts ! Punk nie wierzy jeszcze raz pinuje ale znów tylko 2.  Polish Dragon tak chantuje publiczność, i to zmotywowało Dragona który błyskawicznie wstaje i mamy Irish Wship i hurricanramę ! Dragon nie przestaje full nelson facebuster oraz knee drop ! Dragon sygnalizuje cuttera ! Czyżby nie Punk przekręca wynosi na GTS nie Dragon wykonuje crucifix pin 1.......2.........2 counts ! Wstają równo, Polski Smok wbija Punka w narożnik i wykonuje dragonramę !  Publiczność szaleje za publiczność daję 10/10. Tymczasem walka jest kontynuowana, Dragon sygnalizuje finisher, będzie Cutter... jest, to koniec marzeń Punka o pasie 1........2.........2 counts niesamowite !  Dragon wstaje i wynosi Punka na GTS Brooks się jednak za pomocą łokcia wydostaje i wykonuje GTS ! 1......2....... roll up 1.....2.......3 !


Dragon wygrywa publiczność szaleje a ich bohater bierze mikrofon :

PD : Dzięki za wsparcie przydało się !  Podobało się ? Goldberg chcesz walki to ją masz o ten pas ! ( Dragon unosi pas do góry ) 



Tymczasem za kulisami Punk wściekły idzie do biura Lipy !

CM : GM to nie była męska wygrana. Chce rewanżu !
L:  Rewanżu nie dostaniesz,   
CM  : Wiesz co może to dobrze, chce walki z tobą !
L : Ok. ty i ja, PPV w I Quit matchu . Masz kontrakt, patrz ja już go podpisuje !
CM : ( Punk też podpisuje po czym się uśmiecha ) Quote the Punk Nevermore !

od autora : Już w Poniedziałek PPV !

Komentować i oceniać


" Sorry About Your Damn Luck "

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.naruto-orochi.pun.pl www.gospp.pun.pl www.beybladefans.pun.pl www.starastarego.pun.pl www.polish-speed.pun.pl