Ring Of Fire e-fed

Ring Of Fire to kontynuacja PHW i TCW. E-fed z tradycjami

Ogłoszenie

Źle to widzę

#1 2012-01-18 18:42:20

Lipa

Administrator

Zarejestrowany: 2012-01-18
Posty: 31
Punktów :   

PHW Wrestling Night 1

http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTHTCWSYPUtfyVaW7dPQTNI91JDb2zKtn12LdgKzpqQDXKiolLHig
Od Autora : Gala trochę krótka z powodu tylko 2 walk, dlatego końcówka jest pod przyszły tydzień. Zapraszam do przeczytania całej gali
Widzimy już Ergo Arenę wypełnioną po brzegi. Obraz przenosi się do komentatorów którymi są  Joey Styles oraz Jim Ross

JR : Witamy na pierwszym PHW Wrestling Night. Dzisiaj czekają nas walki o pasy PHW Championship i Poland Championship. O PHW Championship walka odbędzie się w nietypowej stypulacji Hell in a Cell chairs match a wystąpią Polish Dragon i Cm Punk z sędzią specjalnym Lipą który jest także GM
JS : Po tym obszernym wstępie Jima Rossa  możemy się przedstawić a więc zapraszają...
JR : Jim Ross
JS : oraz Joey Styles. Dzisiejsza gala to także szansa dla Big Ceny na swój pierwszy pas. Zmierzy się on z.... tego nikt poza Lipą i tą osoba nie wie.
JR : Będzie się działo, zapraszamy !




( Słychać już  słynną muzykę Mettalici  Unforgiven, światła się zmieniają na ciemno niebieskie i do ringu już kroczy Lipa przy mieszanych uczuciach swojej  publiczności )

L: No więc się zaczęło, jeśli macie słabe nerwy to wyjdźcie ponieważ to nie będzie PG  WWE ani Dixieland. To będzie Polish Hardcore Wrestling. Podkreślam  słowo hardcore, moje ukochane słowo już tyle razy udowadniałem   że to jest moja specjalizacja i rzadko występuje w innych walkach. Jednak ta federacja to nie będzie tylko Hardcore tu będzie era Attitude razy dwa. A i jeszcze jedna sprawa.....
CM:  Brawo, brawo , brawo ( na rampie pojawia się CM Punk). Cóż za przemówienie coś ale Cena  kiedy mówił o PPV HiaC.  Jestem Lipa rozwaliłam paru gości  ( Punk tymczasem wchodzi do ringu ) . Nie pokonałeś mnie, ba nawet nigdy mnie na żywo nie widziałeś. To ja jestem najlepszy na świecie i  to ja...
L:  To ty...
CM : Zamknij się !
L:  Nie zamknę się ponieważ gadasz za dużo. Ciebie widziałem na żywo kiedy byłem, chyba w zeszłym roku na którymś ze Smackdown , wtedy ty i Big Show staliście na drabinie i nagle Paul ściągnął z ciebie maskę a pod nią  łysy Punk !  Patrz coś ci pokażę ...
( Lipa się odwraca i chce coś wziąć od obsługi jednak gdy się z powrotem odwraca otrzymuje potężny high kick , nagle do ringu wbiega Polish Dragon i mamy superkick, zaczyna grać  muzyka Polskiego Smoka a ten tauntując wychodzi z areny)
http://www.obiektywni.pl/upload/real/25/122559_688086.jpg

JR : Powracamy do Ergo Areny. Omówmy to co się stało przed chwilą .  Żaden z tej trójki nie dał sobie dokończyć. Punk nokautuje Lipę  , sędziego specjalnego walki wieczoru , czy to nie stawia Polish Dragona w roli faworyta ?
JS : Uważam że tak , jak wiemy Lipa szybko nie zapomina takich rzeczy. No przekonamy się o tym później , a teraz  pokażemy wam filmik nagrany przed galą gdzie Punk się przedstawia polski fanom .


( W ringu widzimy już Michaela Buffera z mikrofonem )
- Panie a w szczególności panowie czy jesteście gotowi na to co was rozgrzeje do czerwoności.... pora na Bikini Contest !! A o to gospodarz.... Kuba Wojewódzki !

( Kuba wchodzi do ringu i już w nim jest )

-    No to jestem, nie będę przedłużał zaczynamy oto pierwsza kandydatka do tytułu miss PHW Velvet Sky !

http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTTdaFvCuThwkxmGbdTzAcQg1CtSLIB4tLahFmcBQPbqP274I80

- No ja jestem na tak a wy ( kibice szaleją ). To teraz pora na Maryse.

http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQMLn0vOE8erw-kb3ygoHWwLjNA78JJpd0FVMSGkQnorw3giNrv

- Uhuhu , powiedz mi jak… gdzie ty to ćwicz... a przepraszam pytanie nie na miejscu. Pora na Marie

http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcShfa3umn-6uvj1Rmq6jXJVDspAuKeIvltjAHlYccoYwO92ZE1I

- No to wybierajcie kto wygrał w sondzie na stronie www.phwrestling.pun.pl . Ja jestem 3 razy na tak a wy ?


( Oto swój entrance wykonuje Big Cena )
JR : Big Cena w ringu czekamy na zagadkowego rywala w pierwszej walce w nowej historii PHW, na dodatek  o pas PHW Poland Championship !
JS : Już jest Lipa o nam wszystko wyjaśni...
L : Czekasz na swojego rywala, i nie będziesz na niego dłużej czekał oto on :

[ Wejście Stone Colda ]

JR : Tego jeszcze nie grali Stone  Cold nadchodzi !
JS : Będzie się działo !!


PHW Poland Championship Match  :  Big Cena vs Stone Cold Steve Austin



Gong i zaczęli ! Zwarcie z którego lepiej wychodzi Cena, mamy Irish Wship i powerslam a więc Cena zaczyna z wysokiego C.  Duży podnosi Stone colda a ten wbija Cenę do narożnika seria kopnięć, gest palcem każdy wie jaki , podnosi Cenę odbija go od linek i naskakuje na niego i mamy serię uderzeń w głowę. Nagle Cena się wkurza, przekręca przeciwnika 1......2.......2 counts. Obydwoje wstają równo energiczna wymiana ciosów i nagle DDT od Stone Colda i katapulta w narożnik i do tego Stunner ! Nie Cena, unika, odbija się od linek i mamy clothesline, jeden , drugi, suplex i Cena uznaje że przeciwnik jest gotowy więc wchodzi na narożnik i szykuje się elbow drop, leci , ale SCSA się nagle odsuwa i gdy Cena wstaje mamy  spinebuster od Stone Colda, Steve nie czeka i zapina sleeper hold.
JR : Na razie ładna techniczna walka ciekawe co z tego wyniknie.
Po krótszym czasie Cena dostaje się do linek. Stone Cold puszcza , czeka aż Cena wstanie, bierze rozpęd , Cena robi unik i gdy Austin się odwraca mamy kopniak w brzuch i powerbomb ! 1.........2............ tylko dwa ! Cena lekko wkurzony faktem że sędzia doliczył do dwóch , podnosi Austina i chce wykonać chokeslam gdy nagle Steve go odpycha, Irish Wship i mamy  clothesline oraz knee drop 1.........2...........2 counts .
JS : Widać że walka się dopiero rozkręca.
Stone Cold podnosi Cenę pokazuje mu środkowego palca i tym sprowokował Cenę do stunnera ! 1......2.......2 counts . Cena użył finishera Austina ale to nie starczyło więc szykuje się do własnego  RKO. Steve się podnosi Cena w powietrzu, Steve go odpycha, będzie Stunner ! nie Cena odpycha, podcina i zapina STF.  Austin szaleje z bólu ale po dłuższym czasie dociera do linek. Cena zdeterminowany do tego by jak najmocniej uszkodzić Austina i zdobyć pas, podnosi Austina a ten odpycha Cenę i wykonuje back body drop. Leżą chwilę, potem wstają równocześnie i zaczynają wymianę ciosów , publiczność jest równo podzielona na fanów Austina i fanów Ceny. Nagle mamy stunner ! Stunner od Ceny, znowu ! 1..........2........... 2 counts ! Cena podnosi Austina a ten wykonuje Cenie Irish Wship i clothesline, wchodzi na narożnik i mamy elbow drop od Austina 1........2.........2 counts.
Steve kładzie przeciwnika na linach bierze rozpęd i mamy Leapfrog body guillotine. Austin jest za ringiem I zaczyna tauntować do publiczności ale gdy się odwraca mamy suicide dive od Big Ceny. Cena bierze Austina I wrzuca go z impetem na stalowe schody po czym gdy sędzia zdążył doliczyć do 6 wrzuca Steva do ring. Hala na razie się nie nudzi, mam nadzieje że wy też nie. W ringu tymczasem zaczęła się wymiana na szczycie narożnika, padają mocne ciosy z obydwóch stron gdy nagle Austin wykonuje superplex rywalowi ! A my powrócimy po reklama
http://youtu.be/VMbmUP0A3Voch !


Wracamy po reklamach a w ringu zawodnicy z trudem się podnoszą na nogi, a gdy już się podnieśli Austin wykonuje Irish Whip tak że Cena wpada na sędziego ! Sędzia ogłuszony a Austin chce wykonać clothesline Cenie gdy ten się pochyla I Stone Cold wpada na sędziego. Tymczasem Cena wykorzystuje okazje  small packcage  ale nic to nie daje bo sędzia nie przytomny. Leżą koło siebie dwaj gladiatorzy, wstają ale w tym samym momencie wstaje też sędzia który zapamiętał co się stało I dyskwalifikuje Austina . Na rampę wchodzi Lipa :
- Ta walka będzie kontynuowana a ty Earl jesteś zwolniony !
W międzyczasie do ringu wchodzi nowy sędzia. Zawodnicy stają naprzeciwko siebie zaczynają wykonywać swoje gesty gdy nagle mamy stunner od Austina 1………………………….2……………2 counts ! Austin nie wierzy kłóci się z sędzią a gdy się odwraca mamy RKO 1………2……….3.  Big Cena nowym mistrzem Polski !  Duży Cena się bardzo cieszy i celebruje wygraną z fanami których zebrał się komplet w gdańskiej Ergo Arenie.

JR : Walka ładna, i mamy pierwszego mistrza Polski jest nim Big Cena !
JS : Nie ukrywam że jest to wielka sensacja że nowicjusz pokonał wielkiego Stone Colda !

JR : A my wielkimi krokami zbliżamy się do Main Eventu !
JS : Nie rozpędzaj się Big Cena ma jeszcze coś do powiedzenia.
BC :  Gold Cobra, wiem że tego chcesz, ja tego też chcę za tydzień ty i ja  na Torwarze o ten pas !   ( to mówiąc nowy mistrz Polski podnosi pas do góry )

( w ringu stoi już Michaels Buffer )

MB : Wrestling fans in Ergo Arena Gdańsk,  ARE YOUUUU REAAADDYYYYY !
To dzisiaj poznamy pierwszego mistrza PHW, w pierwszej w histori Hell in a Cell Chairs match. Diabelska  struktura, ogródek szatana to dzisiaj będzie gościć dwóch gladiatorów którzy zrobią wszystko by zdobyć ten pas. Dla nich to będzie święty gral, krew się poleje, kości będą trzeszczeć, a tego świadkami będą TYSIĄCE NA TRYBUNACH I MILIONY OGLĄDAJĄCYCH  W DOMACH NA CAŁYM ŚWIECIE.  yyyy  LET’S GET READY TO RUMBLEEEEE !!!!!!!!!!

JR : Zawodnicy już w ringu, sędzia specjalny też, krzeseł mnóstwo a wrota klatki się zamknęły, pora zacząć zabawę !


Hell in a Cell Chairs match o pas PHW Champiosnhip       
CM Punk vs Polish Dragon



Gong ! I zaczęli, zwarcie z którego lepiej wyszedł Punk, Polish Dragon w narożniku , Punk bierze rozpęd, szykuje się high kick ale Dragon się odsuwa. Obydwoje  z powrotem stają w środku ringu i nagle mamy spinning heel kick od Dragona !  Dragon podnosi Punka i wyrzuca go za ring , wchodzi na narożnik i chyba będzie crossbody ale Punk w locie nokautuje krzesłem Polskiego Smoka. Lipa w tym momencie się śmieje. Punk podnosi Dragona i zaczyna jego twarzą ocierać o ścianę klatki. Po przejechaniu jednej ściany Dragon kontruje łokciem, i robi DDT na krzesło ! Punk obolały a Dragon bierze drugie krzesło i chce nim uderzyć Punka a’la Edge. Jednak Punk się odsuwa i szybko wbiega do ringu a za nim Dragon, jednak Punk się w porę zorientował  i poczęstował Dragona kopniakami a następnie swining neckbreaker ! Tymczasem Lipa wrzuca za ringu  5 krzeseł do ringu. Punk przechwytuje jedno i odrzuca je w stronę Lipy,  trafił w głowę, Lipa ogłuszony a Punk wykonuje na nim suicide dive, leżą gdy nagle Polish Dragon skacze na nich dwóch ! Leżą tak chwile gdy nagle Lipa wstaje i bierze mikrofon :
-    Dosyć tego od teraz ta walka to Triple Threat Match.
Tymczasem do ringu wchodzi nowy sędzia .
- Nie zamykaj tych drzwi – powiedział jeszcze Lipa. Gdy to powiedział od tyłu łapie go Dragon i wrzuca go do ringu gdzie zaczynają szybką wymianę ciosów, nagle mamy stunner od Lipy ! Lipa się odwraca a tam crossbody od Punka 1.......2.......2 i to tyle. CM bierze krzesło  i czeka aż Dragon się podniesie  i mamy uderzenie w głowę krzesełkiem, za chwile tym samym oberwał Lipa . Punk wchodzi na narożnik i zaczyna przytulać krzesło w stronę publiczności, jednak gdy schodzi z narożnika Lipa i Dragon , nokautują go krzesłami . Lipa jeszcze nie zdążył odłożyć krzesła i miał je przed twarzą gdy Polish Dragon wykonał mu superkick, skutek tego zagrania znają chyba wszyscy. Smok czeka aż Punk się podniesie, doczekał się Punk stoi,  i nagle Polish Dragon pada ponieważ Low Blow wykonał mu Lipa! Punk i Lipa stają naprzeciwko siebie , nagle Lipa policzkuje Punka, to starczyło by Punk wściekły kopnął Lipę w brzuch i wyniósł go na GTS ! Czy GTS się uda ? Czy Lipa zaraz pójdzie spać ? Tak jest mamy GTS 1........2......... Polish Dragon przerywa liczenie. Dragon w natarciu mamy serię kopnięć i back flip bottom, 1..........2..........2 i to tyle. Dragon bierze krzesło i gdy Punk się podnosi z rozpędu uderza go w głowę, Punka twarz zaczyna się pokrywać czerwoną maską krwi.  Dragon zajmuje się Lipą, podnosi go ale nagle mamy neckbreaker od Lipy i Lipa zapina Sharpshootera ! Dragon szaleje z bólu ale jakimś sposobem się odwraca odkopuje Lipę, wstaję ale gdy wstał czekało go krzesełko prosto w twarz od Punka. Punk poczęstował Dragona tym samym czym Dragon poczęstował Punka wcześniej, ale Lipa chciał by Punk dostał dokładkę. Lipa bierze rozpęd z krzesłem, ale Punk się w porę orientuje i wykonuje kop z pół obrotu tak że krzesło uderza Lipę w twarz. Cm Punk wyrzuca Lipę za ring a następnie poza klatkę. Szykuje się GTS i jest. Lipa znokautowany za leży za klatką. Punk zaczyna uciekać na szczyt klatki, dlaczego ? Goni go Polish Dragon, teraz szybko wspinają się na szczyt klatki. Punk pierwszy na szczycie, Dragon tuż za nim, zaczynają wymianę, cios za ciosem i nagle Dragon wynosi przeciwnika, będzie Cutter ! Punk się wydostaje i mamy swinging neckbreaker ! Tymczasem Lipa wchodzi na klatkę. Punk zapina anaconda vise na szczycie klatki  ! Punk zapiął to plecami do wspinającego się Lipy. Lipa nagle stuka Punka w plecy, Punk przestraszony puszcza dźwignię, i gdy się odwraca Lipa wykonuje Superkick !  GM tej federacji teraz tauntuje do publiczności. Po krótkim czasie staję na krawędzi ringu i wtedy swoją szansę zobaczył Polski Smok zaatakował Lipę . Mamy cutter za szczytu klatki na stół komentatorski !!!!!!! 
JS: Oh my Gooood !!!!!
Leżą rozbici czy po tej akcji się podniosą, ale co to Punk stoi na krawędzi klatki. Czyżby ? Tak jest mamy diving elbow drop ze szczytu klatki na dwóch leżących wrestlerów ! Czy oni się podniosą ? Publiczność chantuje na przemian Holy Shit  i This is  Awesome oraz PHW !
Atmosfera się utrzymuje. Powoli wrestlerzy wstają  z trudem dostają się do klatki z powrotem. W ringu wstają trzej naprzeciwko siebie. Po pewnej chwili Lipa wykonuje gest Suck It  i w tym momencie Dragon wykonuje Lipie superkick , także Punk dokłada swoje 3 grosze  a dokładniej 30 złoty, mamy GTS dla Dragona , 1..........................2.............................3 ! Nie sędzia pokazuje że jednak nie. Punk nie wierzy kłóci się z sędzią. No cóż sędziego z reguły nie udaje się przekonać do zmiany decyzji więc Punk zaczyna sygnalizować GTS, Dragon się podnosi i mamy kolejny GTS ! 1.......................2....................... leg drop od Lipy na Punka który leżał na Dragonie.  Lipa podnosi Punka, wbija go w narożnik i wykonuje Tornado DDT ! Leżą, leżą i leżą po chwili się podnoszą , Dragon jeszcze leży. Punk  wstał szybciej, wbija Lipę w narożnik, kolanko , i bulldog !  Cutter na Punku od Dragona znikąd ! Polski Smok bierze mikrofon :
- Punk i Lipa, You are next !
Zgasza światło , Dead man Walking ! Światło się zapala a tam stoi zamaskowana ubrana cała na czarno postać ! Bierze mikrofon:
- Jakby co nie jestem the Undertaker,  a ty oberwiesz za to co zrobiłeś mi miesiąc temu w Dallas !
                  Zamaskowany i Dragon stają naprzeciwko siebie, w tym momencie Punk zauważa swoją szansę  i podcina Dragona 1..............2.................. zamaskowany ściąga Punka z przeciwnika  i nokautuje go superkickiem ! Kątem oka zauważa Lipę  więc bierze krzesło i mamy chairshot !  Zamaskowany nie skończył, kładzie Dragona na Punku, sędzia  nie ma wyjścia 1............2..................3 ! Dragon mistrzem PHW ! Zamaskowany wychodzi z areny a trzej wrestlerzy leżą nieprzytomni w ringu.

JR : Kto to był i co tu się w ogóle stało.
JS : Dowiesz się tego w następnym odcinku. A przy okazji ile naliczyłeś superkicków ? Do przyszłego tygodnia !


Zapowiedź :
W Poniedziałek w dziale PHWrestling  24  pojawi się wywiad z Punkiem !


Od Autora : Zamaskowany ma sprawę do PD ale jaką tego się dowiecie, i o co chodzi z tym Dallas ?
Proszę o komentarze


" Sorry About Your Damn Luck "

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.beybladefans.pun.pl www.polish-speed.pun.pl www.starastarego.pun.pl www.poke-adventure.pun.pl www.naruto-orochi.pun.pl